Sportversenyek 2018/2019

  

Rubecz Bálint 6.a osztályos tanuló a  Budapesti Párbajtőr Diákbajnokságon korcsoportjában II. helyezést ért el. 

 

 

 

 

Az Országos Darts Diákolimpia eredménye:

 

 

A legjobb helyezést (13. hely) holtversenyben Gáti Johanna, Prehoda Júlia és Szauter Virág 7.a osztályos tanulók érték el.

 

 

A csapat további tagjai: Babinszki Zsófia, Eperjesi Emma, Kelényi Kata, Dallos Levente (7.a); Csanak Máté, Csóti Péter, Husza Levente (7.b); Nagy Boldizsár (7.c)

 

 

A hétvégi Vívás Diákolimpián párbajtőr csapatversenyben iskolánk tanulói fölényesen hozták el az I. helyezést. A csapat tagjai:

Kánvási Emil (6.a),

Rubecz Bálint (6.a)

Somody Bonca (6.c).

 

 

 

A Kerületi Kosárlabda Bajnokságon IV. korcsoportban iskolán csapata     I. helyezést ért el.

 

A csapat tagjai:

Csóti Péter  

Ihring Péter

Vajda Zoltán

Kézdi Arnold

Sántha Barnabás

Varga Péter

Szojka Péter

Puska Norbert

Pálfy Zsadány

Véman Zalán

 

Felkészítő tanár:

Sárosi Judit

  

 

 

Kárándi Milán 5.c osztályos tanuló a Toronto May Madness Tournaments jégkorongtornán csapatával

II. helyezést ért el.

 

 

 

A Kerületi kosárlabda bajnokságban, III. korcsoportban iskolánk csapata I. helyezést ért el.
 
Csapat tagjai:
 
 
Sulyok Dávid,
László Dániel,
Király Dominik,
Susánszki Bertalan,
Szulyák Ábel,
Tóth Zétény,
Szojka Péter,
Pálfy Zétény,
Pálfy Zsadány,
Kósa Tamás
 
Felkészítő: Sárosi Judit
 
 

 

 

A Zugló Kupa focitorna kerületi döntőjében iskolánk csapata I. helyezést ért el.

 

Csapat tagjai:

Pető Botond (2.b)

Jeskó Zsombor (2.b)

Vásárhelyi Áron (2.b)

Rédei Patrik (2.a)

Kalmár Gábor (2.c)

Szulyák Adrián (2.c)

Lukács Áron (2.c)

 

Felkészítő tanár:

Tóth Sándor

 

 

A Zugló Kupa kézilabda bajnokságon iskolánk csapata IV. korcsoportban II. helyezést ért el.

 

Csapat tagjai:

Finta Fanni (8.a)

Czangár Zita Pálma (8.a)

Demeter Tamara (8.b)

Vas Bereniké (7.a)

Rosza Júlia (7.a)

Shan Trian Yue (7.a)

Szilas Fanni (7.a)

Török Szófia (7.a)

Czoller Kamilla (7.b)

 

Felkészítő tanár: Kalocsay Éva

 

Bagotai Viola

Bodzási Ákos

 

Bodzási Barna

Mester Dániel
Mester Dóra
Torma Enikő Vivien

Sávos Barnabás