Tanórán kívül

 

SZAKKÖRÖK

 

 

ALSÓ TAGOZAT

 

Hétfő:

13:00-13:45                       Matematika - 3.évf. (Németh Gábrorné)

 

Kedd:           

13:30-14:30                 MINI ART - 2-3. évf. (Kalcsó Erika)

15:00-16:30                 Színjátszás - 3-8. évf. (Hoffman Zsuzsanna, Bende Ildikó)

 

Szerda:         

13:00-14:45                 Matematika - 4. évf. (Szántó Zsuzsanna)

13:00-13:45                 Énekkar - 2-4. évf. (Virág Eszter)

 

 

Csütörtök:

13:45-14:30               Drámajáték - 1-2. évf. (Saska Gyöngyi)

 

Péntek:

14-00-14:45              Passport  'A' -  4.évf. (Guba Rita)

                       

 

FELSŐ TAGOZAT

       

Hétfő:

14:00-14:45               VIP Angol - 8. évf (Szentirmai Lívia)

14:00-15:45               Magyar felvételi előkészítő -8. évf. (Dombóvári Katalin)

14:00-15:45               Magyar felvételi előkészítő -8. évf. (Weil Ákos)

14:00-15:45               Magyar felvételi előkészítő - 8. évf. (Pap Zsuzsanna)

14:00-15:45               Magyar felvételi előkészítő - 8. évf. (Prácserné Kóbor Erika)

 

Kedd:            

13:00-14:45                 Gondolkodó Hermanosok Köre (haladó)- 7-8. évf. (Medveczky Mária)

14:00-14:45                 Énekkar - 5-8. évf. (Virág Eszter)

14:00-15:45                 "Alkotni öröm" - 5-8. évf. (Szénási Erika)

14:00-15:45                 TAN- TAN-  5. évf. (Patty Judit)

 

 

Szerda:         

"A" hét 14:00-15:45     Passport 'C' - 8. évf (Szilágyi Judit)

15:00-15:45                Webes angol óra 5. évf. (Csőszné Tamás Mónika)

14:00-15:45                Matematika felvételi előkészítő - 8.évf. (Szabó Ágnes)

14:00-14:45                Informatika szakkör -5-8. évf. (Szenczyné Kelemen Judit)

 

Csütörtök:     

14:00- 15:45                Újságíró szakkör -5-8. évf. (Weil Ákos)

14:00-14:45                 Tömegsport - 5-8. évf. (Dobosné Kovács Ágnes)

15:00-15:30                 Énekkar (Virág Eszter)

 

                       

 

Péntek:          

13:00-13:45                      Könyvtár szakkör - 5-7. évf. (Kertész Judit)

 

 

 

Tanfolyamok

 

 

Hétfő:

16:00-17:30               Kosárlabda- lány (Horváth Mária)

 

Kedd:

14:30-17:00               Kosárlabda -fiú (Sárosi Judit) 

15:00-17:00               Hip-hop (Pető Orsolya)

17:30-18:30               Judo  (Horváth László)

17:30-18:30               Karate  (Klima Zsuzsa)

 

Szerda:

14:30-16:00               Kosárlabda- fiú   (Sárosi Judit)

16:00-17:00               Sakk (Tóth András)

16:00-18:00               Akrobatikus rock and roll  (Zsebe László)

16:00-17:30               Kosárlabda -lány   (Horváth Mária)

 

Csütörtök:

14:30-17:00                Kosárlabda- fiú   (Sárosi Judit)

15:00-18:00                Hip-hop  (Pető Orsolya)

17:00-18:00                Karate   (Klima Zsuzsa)

18:15-19:45                Felnőtt kosárlabda  (Varga Endréné)

 

Péntek:

14:15-15:00                Jóga K-Soft BT (Kalmárné Kustor Ibolya)

15:00-16:30                Kosárlabda -lány   (Horváth Mária)

16:00-18:00                Akrobatikus rock and roll  (Zsebe László)