TANULMÁNYI VERSENYEK 2018/19

 

  

Magyar

 

A Kazinczy Szépolvasó Verseny kerületi fordulóján Lóki Szabolcs 4.d osztályos tanulónk 2. helyezést ért el.

 

Felkészítő tanár: Hoffmann Zsuzsanna

Kapás Laura 5.A osztályos tanuló a Móra szövegértési versenyen 2. helyezést ért el.

Berec Anna 6.d osztályos tanuló  a   kerületi Móra Ferenc Szövegértési  Versenyen              III. helyezést ért el.

 

Felkészítő tanár: Prácserné Kóbor Erika

Matematika 

Kerületi Matematikaversenyen 

Czangár Pálma (8.a)

I.helyezést ért el.

 

Felkészítő tanár:

Dr. Kissné Stekler Éva

 

 

Kerületi Matematikaversenyen 

Kristóf Bálint (8.a)

II.helyezést ért el.

 

Felkészítő tanár:

Dr.Kissné Stekler Éva

Kerületi Matematikaversenyen

Demeter Tamara (8.b)

IV.helyezést ért el.

 

Felkészítő tanár: Szabó Ágnes

 

 

Kerületi Matematikaversenyen 

Péger Laura (7.a)

I.helyezést ért el.

 

Felkészítő tanár:

Szabó Ágnes

 

Kerületi Matematikaversenyen 

Nagy Boldizsár (7.c)

II.helyezést ért el.

 

Felkészítő tanár: 

Szabó Ágnes

Kerületi Matematikaversenyen

Varga Péter (7.c)

III.helyezést ért el.

 

Felkészítő tanár: Szabó Ágnes

Kerületi Mikulás Qpán I.helyzést értek el:

Péger Laura (7.a)

Czangár Pálma (8.a)

Monostori Janka (6.c)

Hunyor Dániel (8.a)

Farkas Botond (6.c)

Nagy Boldizsár (7.c)

 

Felkészítő tanárok:

Dr.Kissné Stekler Éva

Szabó Ágnes

Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulójában 

I.helyzést ért el a 

VIP-PI csapata.

Tagjai:

Csóti Péter 

Madách Márton

Péger Laura 

Varga Péter

Országos döntőbe jutottak, ahol 24.helyezést értek el.

 

Felkészítő tanár: Szabó Ágnes

 

 

 

Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulójában 

III.helyzést ért el a Sütőtök 3.0 csapata.

 

Tagjai:

Farkas Botond

Simon Benedek 

Szilágyi Kolos 

Urbanovszky Viktor

 

Felkészítő tanár: Szabó Ágnes

Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulójában III.helyezést ért el az Uborkák csapata.

Tagjai:

Borsi Anna

Czangár Pálma

Dénes Zsófia

Neszmélyi Zsuzsanna

 

Felkészítő tanárok:

Dr.Kissné Stekler Éva

Szabó Mariann

 

 

 

Bolyai Matematika Csapatverseny  körzeti fordulójában IV.helyezést ért el a Lángoló sasok2 csapata.

 

Tagjai: 

 

Lóki Szabolcs 

Nagy Márton

Túri-Kiss Zsombor 

Varga Iván

 

VI.helyezést ért el a Próbálkozó logikusok csapata

 

Tagjai:

 

Góczán Csenge

Krajcsovits Janka

Lucz Adél

Téglás Zsombor

 

Felkészítő tanáraik: 

 

Hoffmann Zsuzsanna, Szántó Zsuzsanna, Medveczky Mária

 

 

 

 

  

Bolyai Matematika Csapatversenyen körzeti fordulójában VI.helyezést ért el a We love matek csapata 

 

Tagjai:

Demeter Tamara

Laczkó Virág

Tehenes Márk

Zhu Hao Yu

 

Felkészítő tanár:

Szabó Ágnes

 

 

"Mátyás emlékezete" kerületi komplex történelemverseny

I. helyezés

Kelényi Kata 7. A,  Babinszki Zsófia 7. A, Rubecz Bálint 6. A
 
Felkészítő tanár:
Pap Zsuzsanna,
Szita-Patty Judit
 
  
Rajz 
  

Tímár Anna 3. c osztályos tanuló a "Mi táborunk" rajzpályázaton a soltvadkerti táborról készült alkotásával különdíjat nyert el.

Felkészítő tanár:

Hárs Nóra