Tanulmányi versenyek 2020/2021

   
 Természetismeret 
   
 
 
Kapás Laura 7.a  osztályos tanuló a Kaán Károly Természetismereti verseny fővárosi fordulójában
I. helyezést ért el.
 
 
Felkészítő tanár:
Sárosi Judit
 

Bagu Máté 8.d osztályos tanuló bejutott a Hevesy György kémiaverseny országos döntőjébe kiváló eredménnyel.

 

Felkészítő tanár: Csitáryné Pocskay Andrea

 

Kapás Laura 7.a osztályos tanuló a Kaán Károly Természetismereti Verseny Országos döntőjében IX. helyezést ért el.

 

Felkészítő tanár:

Sárosi Judit

 

   
 Matematika 
 

Túri-Kiss Zsombor 6.d osztályos tanuló a 2020. évi Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen 14. helyezést ért el.

 

Felkészítő tanár:
Páll Gréta

 

 

Bolyai Matematika csapatverseny körzeti fordulóján IV. helyezést ért el az Einstein C5 csapata.

 

Tagjai:

Borszukovszki Szonja

Yan Xiner

Szentaskó Bence

Hauber Levente

 

Felkészítő tanár:

Szabó Ágnes

 

 

Bolyai Matematika csapatverseny körzeti fordulóján II. helyezést ért el a Lángoló sasok csapata.

 

Tagjai:

Szabó Balázs István

Túri-Kiss Zsombor

Nagy Márton

Vákony Csanád Máté

 

Felkészítő tanár:

Páll Gréta

 

Bolyai Matematika csapatverseny körzeti fordulóján III. helyezést ért el a Minden Mindegy csapata.

 

Tagjai:

Csombordi-Tóth Máté

Belle Áron

Tóth Milán

Szepesi Zoltán

 

Felkészítő tanár:

Páll Gréta

 

Bolyai Matematika csapatverseny körzeti fordulóján I. helyezést ért el a Köralakú négyzet csapata.

 

Tagjai:

Dergács Marcell

Horváth Ábel

Zhu Yi

Benczik Tamás

 

Felkészítő tanár:

Szabó Ágnes

 

 

Bolyai Matematika csapatverseny körzeti fordulóján IV. helyezést ért a Radioaktív elemek csapata.

 

Tagjai:

Menyhárt Zsombor

Szauter Örs

Gebefügi Zsombor

Previák Richárd

 

Felkészítő tanár:

Szabó Ágnes

 

 

Bolyai Matematika csapatverseny körzeti fordulóján III. helyezést ért el a Csodálatos névjegykártya csapata.

 

Tagjai:

Hanich András Dániel

Balogh Bence

Lukács Áron

Tóth András

 

Felkészítő tanárok:

Németh Gáborné

Szántó Zsuzsanna

 

 
Bolyai Matematika csapatverseny országos döntőjén VI. helyezést ért el a Köralakú négyzet csapata.
 
Tagjai:
Dergács Marcell
Horváth Ábel
Zhu Yi
Benczik Tamás
 
Felkészítő tanár:
Szabó Ágnes