Munkatársaink és munkaközösségi bemutatkozók

Igazgató: Tószegi Attila

 

Alsó tagozatos igazgatóhelyettes:   Szendreiné Petrik Katalin

 

Felső tagozatos igazgatóhelyettes: Szentirmai Lívia

 

Alsós  és

Napközis munkaközösség

 

1. a  Dr. Nagyné Stiszkala Ágnes - Fehér-Marádi Beáta

1. b  Szántó Zsuzsanna- Kerékgyártó Ildikó

1. c  Saska Gyöngyi - Hárs Nóra

2. a   Prutkay Zoltánné - Engi Ildikó

2. b   Egresi Ildikó - Botfalvai-Kasperkiewicz Dóra

2. c   Kalcsó Erika - Hódi Dorottya

2.d   Hoffmann Zsuzsanna- Forgács Zsuzsanna

3. a  Bende Ildikó - Dósáné Kovács Henrietta

3. b  Kiss Csilla -

3. c  Muzsayné Molnár Edit - Rózsa Edina

4. a  Győrfi Ágnes - Finta Ferencné

4. b  Tóth Sándor - Tóth Helga

4. c  Németh Gárborné - Balázs Eszter

4.d   Petrus Mariann - Szatmári Lilla

5 -es napközis nevelő:

 

Osztályfőnöki munkaközösség

5.a   Pap Zsuzsanna

5.b   Prácserné Kóbor Erika

5.c   Dombovári Lászlóné

6.a  Patty Judit

6.b  Csőszné Tamás Mónika

6.c   Szabó Ágnes

7.a  Dobosné Kovács Ágnes

7.b  Guba Rita

7.c  Sárosi Judit

8. a  Kisné Gyenis Anikó

8. b  Szénási Erika

8. c  Várnai Gabriella

 

Innovációs munkaközösség

 

Csőszné Tamás Mónika

Dombovári Lászlóné

Pongó Gabriella

Szabó Ágnes

Szentirmai Lívia

Szénási Erika

Szenczyné Kelemen Judit

Virág Eszter

Völgyiné Jenei Tímea

 

Tehetséggondozó munkaközösség

 

Guba Rita

Kalcsó Erika

Nagyné Stiszkala Ágnes

Németh Gáborné

Pap Zsuzsanna

Patty Judit

Prácserné Kóbor Erika

Saska Gyöngyi

Szántó Zsuzsanna

Szenczyné Kelemen Judit

Szentirmai Lívia

Szénási Erika

Szilágyi Judit

Tóth Sándor

Weil Ákos

 

Humán munkaközösség

 

Dombovári Lászlóné - magyar, történelem

Kertész Judit - könyvtár

Pap Zsuzsanna - magyar, történelem

Patty Judit - történelem, erkölcstan

Prácserné Kóbor Erika - magyar

Tószegi Attila - történelem

Weil Ákos - magyar, erkölcstan

 

Angol munkaközösség

 

Csőszné Tamás Mónika

Guba Rita

Rátkai Zsófia

Szentirmai Lívia

Szilágyi Judit

Várnai Gabriella

 

 

Matematika informatika és technika munkaközösség

 

dr. Kissné Stekler Éva

Kisné Gyenis Anikó

Medveczky Mária

Szabó Ágnes

Szenczyné Kelemen Judit

 

Természettudományi munkaközösség

 

Dobosné Kovács Ágnes

Pál Alexandra

Sárosi Judit

Szénási Erika

Szenczyné Kelemen Judit

Virág Eszter

Zsarkóné Visnyovszky Gabriella