Munkatársaink és munkaközösségi bemutatkozók

Igazgató: Tószegi Attila

 

Alsó tagozatos igazgatóhelyettes:   Szendreiné Petrik Katalin

 

Felső tagozatos igazgatóhelyettes: Szentirmai Lívia

 

Alsós  és

Napközis munkaközösség

 

1. a   Fehér-Marádi Beáta - Engi Ildikó

1. b   Egresi Ildikó - Botfalvai - Kasperkiewicz Dóra

1. c   Hoffmann Zsuzsanna - Bakonyi Míra

2. a   Bende Ildikó - Kozár Nádja Jozefina

2. b   Kiss Csilla - Szécsi Kinga Dóra

2. c   Molnár Edit 

3. a   Győrfi Ágnes - Finta Ferencné

3. b   Tóth Sándor - Petrus Mariann

3. c   Németh Gárborné - Balázs Eszter

4. a   Dr. Nagyné Stiszkala Ágnes - Prutkay Zoltánné

4. b   Szántó Zsuzsanna- Kalcsó Erika

4. c   Saska Gyöngyi

 

 

Osztályfőnöki munkaközösség

 

5. a  Szabó Ágnes

5. b  Csőszné Tamás Mónika

5. c  Szőke Melinda

5. d  Szabó Mariann

6. a  Sárosi Judit

6. b  Weil Ákos

6. c  Kalocsay Éva

7. a  Virág Eszter

7. b  Kisné Gyenis Anikó

7. c  Szénási Erika

7. d  Pál Alexandra

8. a  Pap Zsuzsanna

8. b  Prácserné Kóbor Erika

8. c  Dombóvári Katalin

 

 

Innovációs munkaközösség

 

Csőszné Tamás Mónika

Dombovári Lászlóné

Szabó Ágnes

Szentirmai Lívia

Szénási Erika

Szenczyné Kelemen Judit

Virág Eszter

 

 

Tehetséggondozó munkaközösség

 

Ambrózi Kata

Bende Ildikó 

Gaálné Strokay Ildikó

Hoffmann Zsuzsanna

Kalcsó Erika

Kisné Gyenis Anikó

dr. Nagyné Stiszkala Ágnes

Németh Gáborné

Prácserné Kóbor Erika

Prutkay Zoltánné

Saska Gyöngyi

Szántó Zsuzsanna

Szenczyné Kelemen Judit

Szentirmai Lívia

Szénási Erika

Szőke Melinda

Tóth Sándor

Virág Eszter

Weil Ákos

 

 

Humán munkaközösség

 

Dombovári Lászlóné - magyar, történelem

Damm Károly - történelem

Kertész Judit - könyvtár

Pap Zsuzsanna - magyar, történelem

Prácserné Kóbor Erika - magyar

Tószegi Attila - történelem

Weil Ákos - magyar, erkölcstan

 

 

Angol munkaközösség

 

Csőszné Tamás Mónika

Guba Rita

Gyöngyösi Edit

Szentirmai Lívia

Szilágyi Judit

Szőke Melinda

 

 

 

Matematika informatika és technika munkaközösség

 

Szabó Ágnes

Hajdu Sándor Zoltán

Kisné Gyenis Anikó

Páll Gréta

Szenczyné Kelemen Judit

Gaálné Strokay Ildikó

Szabó Mariann

 

 

Természettudományi munkaközösség

 

Csitáryné Pocskay Andrea Katalin

Kalocsay Éva

Pál Alexandra

Sárosi Judit

Szénási Erika

Szenczyné Kelemen Judit

Virág Eszter